Informator KSS, Delavski glas

Spoštovani!

Sporočamo vam, da bo v kratkem izšla 1. številka informatorja KSS, Delavski glas.

Vsebina bo namenjena predstavitvi sindikatov, ki delujejo pod okriljem konfederacije, ugodnostim za člane sindikatov, pridobivanju novih članov, priložena bo pristopna izjava in smernicam za delo sindikatov v prihodnje. Vsem članom našega SUPSJ bomo 1. številko Delavskega glasu poslali po pošti na naslove.

V izdelavi so tudi članske izkaznice. Poslali vam jih bomo takoj, ko bo to mogoče, zagotovo  bo to v letu 2015. Članska izkaznica bo dokument s katerim bomo izkazovali pripadnost  sindikatu, z njo pa bomo lahko člani  uveljavljali tudi ponujene popuste. Vse podorobnejše informacije vam bomo posredovali ob prejemu članskih izkaznic oz. se boste z njimi seznanili v informatorju Delavski glas.

Kot član sindikata SUPSJ mesečno prihranim in živim ceneje! Stran iz informatorja Delavski glas.

Lep pozdrav, Darja Vrečko